Postavljanje putokaza na Grmeču prema Crnom vrhu

Naši članovi kluba su u nedelju (10.09.) organizovali još jednu radnu akciju postavljanja planinarskih putokaza. Za ovu radnu akciju smo odlučili da planinarske putokaze postavimo na Grmeču, tj prema najvišem vrhu Grmeča – Crni vrh, po kojem je i naš klub dobio i ime.

Nakon kratkog dogovora i planiranja sa postavljanjem putokaza smo krenuli sa naselja Bravsko do ulaza na planinarsku stazu, te smo takođe putokaze postavili i iz suprotnog smjera tj. od Smoljane, preko Tavana do ulaza na planinarsku stazu.

Ovom prilikom smo također izradili putokaze za pećinu Ledenica koja se nalazi iznad Smoljanskog polja, te smo ovom dijelu “dodali” još jednu atrakciju i razlog za posjetu.

Izvještaj sa aktivnosti kluba možete pročitati u nastavku, a slike sa radne akcije u našoj galeriji i na našoj FB stranici.

Please follow and like us:
This entry was posted in Implementacija projekta and tagged , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Vaš komentar